Košík je prázdný.

Bojové zranění Bayernu Mnichova se před keltským střetnutím post

16.10.2017 0
Bayern Mnichov dostal úder se zprávou, že záložník Javi Martinez bude chybět návštěvu keltského Dětské Fotbalové Dresy, s obavami jiný záložník mohl také uniknout.
 
Martinez byl nahrazen během Bayernovy 5-0 vítězství nad Freiburgem o víkendu s ramenním zraněním, ale existují obavy, že chilský záložník Arturo Vidal by také mohl chybět ve skupině Ligy mistrů.
 
Vidal nebyl zapojen do střetu Bundesligy kvůli svalovým problémům a existují obavy, že by vlivný záložník mohl být také vyloučen ze středečního zápasu.
 
Bayern je již bez brankáře Manuel Neuera a křídla Franck Ribery, zatímco Juan Bernat bude téměř jistě fotbalové Dresy Bayern Munich postrádat střednědobé zařízení, stejně jako se zotavuje z roztrhaného vazu.
 
Německý mezinárodní Sebastian Rudy by mohl být vyzván, aby se stal partnerem Thiago v obranné půli, ale Jupp Heynckes, nyní ve svém druhém kouzle jako šéf Bayernu, má spoustu možností v útočném poli, včetně Jamese Rodrigueze, Arjena Robbena, Thomasa Mullera, Kingsleyho Comana -Germain eso Corentin Tolisso.