Košík je prázdný.

Cristiano Ronaldo skóruje do Udinese a pomáhá udržet Juventus

07.10.2018 0
Cristiano Ronaldo pomohl Juventusu udržet svůj dokonalý start do sezóny s cílem v Udinese na konci týdne zaostal opětovným zahájením policejního vyšetřování obvinění z znásilnění proti Portugalsku dopředu.

Rodrigo Bentancur dosáhl otevírací doby, jelikož Juventus získal 10 výher ze 10 soutěžních zápasů a přesunul se na 24 bodů v Serii A, devět před druhým Napoli, který v neděli hostí Sassuolo. Ale Ronaldo, který popírá, že v roce 2009 popravil Kathryn Mayorga v Las Vegas, byl v první hře pozorností pozornosti, protože policie v Americe reagovala na tvrzení německého časopisu Der Spiegel. Portugalský forwardový gól zajistil 2-0 vítězství.

Uruguayský záložník Bentancur byl jeho prvním hráčem od Juventusu na začátku minulej sezóny, zatímco Ronaldo se od svého přechodu z Realu Madrid dostal na čtyři.

"Z technického hlediska to byla jedna z našich nejlepších zápasů, vytvářet hodně a rozdávat velmi málo," řekl trenér Juventusu Massimiliano Allegri. "Je to poprvé v této sezoně, kdy jsme prošli dvěma zápasy, aniž bychom uznali cíl a to je pozitivní. Dnes jsme míli kolem velmi dobře [a] rychleji. "

Juve ovládal počáteční půlhodinu a prohrál v 33. minutě s protiútokem, když Bentancur nastavil João Cancelo na pravé straně a zamířil do přesně přesného kříže Portugalska.

O čtyři minuty později Mario Mandzukic získal volné míč v pokutovém území a talířil míč na Ronaldo, aby vystřelil jedovatou jízdu kolem Simone Scuffet.

Antonin Barak zaútočil na Udinese a Kevina Lasagna střílela po obou stranách poločasu, jinak Juventus nadále dominoval. Federico Bernardeschi a Ronaldo byli odmítnuty dalšími góly Scuffet, který také vyrazil Cancelo střílel na břevnu.