Košík je prázdný.

Dembele chtějí být rozhodující pro Barcelonu

18.02.2019 0
Barcelona se v úterý vrací na akci Ligy mistrů a Ousmane Dembele uvedl, že má zájem stát se životně důležitým členem týmu na velké scéně. V polovině týdne proti Lyonu se Francouz vrátil do startovní sestavy proti Real Valladolid .Vzhledem k neomezenému potenciálu v kombinaci s masivní cenou, fanoušci Barcelony očekávají, že mladík bude mít větší dopad, což je něco, co Dembele sám učinil.
 
"Byl jsem rozhodný na začátku sezóny a já jsem měl v listopadu novou fázi sedět na lavičce, ale je to normální, protože po celou sezónu máme vždy obtížné časy," řekl pro oficiální média klubu. Mám důvěru v sebe a budu se snažit pokračovat v tom, co nejlépe znám a být rozhodující pro tým. "Je důležité, aby v klíčových okamžicích zaznamenal skóre, protože jsem útočník a musím být rozhodující, když je tým "Musíme se soustředit na naše cíle, chceme vyhrát tituly, vyhrát Ligu mistrů a také LaLigu Santander, samozřejmě." Vítěz Světového poháru také ocenil evropské oponenty svého týmu a zdůraznil silné stránky Lyonu. tým s velmi dobrými hráči a je to velmi těžké vyhrát tam, jak se ukázali v této sezoně - porážkou Manchester City a Paříže Saint-Germain, "pokračoval." Musíme být velmi soustředěni a nemyslíme si, že to bude "S Samuel Umtiti někdy mluvíme o Lyonu a on mi říká, že budeme muset být ve věku opatrně, protože jsou skvělý tým. "
 
Fekir je jejich nejlepší hráč, ale jsou tu i jiní hráči, kteří mají mnoho kvalit a všichni budeme muset ohlížet. "Hodně se dívám na Ligue 1 a já se shodoval s některými hráči v národním týmu, jako je Fekir, Mendy a Moussa Dembele a oni jsou nebezpeční na hřišti. "Nakonec mluvil o jeho nedávném zranění a náročném barcelonském programu v nadcházejících týdnech:" Cítím se lépe, protože jsem byl schopen hrát 15 minut proti Athletic Club a já se vracím "Zranění přišlo, když jsem se cítil velmi dobře, byl jsem rozhodný a během hry jsem udělal skvělou práci, ale tohle je fotbal."
 
Během ledna jsme měli ve Španělsku zápasy Copa del Rey a LaLiga Santander, takže je spousta únavy, podobně jako v únoru přichází Liga mistrů a musíme se s tím vyrovnat. "