Košík je prázdný.

Efrain Alvarez podepsal velkou výhru pro LA Galaxy

07.08.2017 0
Galaxie LA uzamkla jednu z jejich nejlepších vyhlídek v dohledné budoucnosti: Vysoce proslulý akademický hráč Efrain Alvarez oficiálně vstoupil do Los Dos fotbalové Dresy LA Galaxy, čímž byl 15letý nejmladší podpis v historii USL.
 
V minulých dobách byla Galaxie vinná tím, že dovolila, aby některé z jejich nejtalentovanějších produktů pro mládež sklouzly. 17tiletý Paul Arriola odmítl nabídku pro klub Club Tijuana. Haji Wright letěl po celé zemi, aby se připojil k vesmíru jako zastávka pro Evropu. Mario Rodriguez podepsal smlouvu s Kaiserslautern.
 
Mladší bratr bývalého útočníka Chivas USA, Carlos Alvarez, Efrain je skutečný talent. V loňském roce Mexiko přišlo za své služby a s velkým zájmem o akademický výrobek bylo skutečné znepokojení, které by mohl být podněcován, aby šel jinam.
 
Proaktivní podepisování Efrain Alvarez je dobré podnikání a vítaná změna tempa pro organizaci, která byla s těmito transakcemi příliš pasivní v minulosti.
 
"Efrain je významným podpisem tohoto klubu a známkou kvality Fotbalové dresy, která prochází akademií LA Galaxy," uvedl Galaxy GM Pete Vagenas ve svém prohlášení. "Budeme i nadále postavovat jej do vhodného každodenního prostředí, jak se snažíme dosáhnout svého zrání jak na hřišti, tak mimo ni. Těšíme se na jeho profesionální rozvoj jako člen LA Galaxy II. "
 
"Jsme velmi rádi, že Efrain začne svou profesionální fotbalovou kariéru s LA Galaxy II," dodal manažer Los Dos Mike Muñoz. "Je to mimořádně talentovaný hráč, který se během své doby v naší akademii oddělil a bude se i nadále zlepšovat jako hráč na profesionální úrovni."