Košík je prázdný.

Jordan Pickford přestává mlčet o pověstech Chelsea po podepsání

28.09.2018 0
Brankář Evertonu Jordan Pickford trval na tom, že byl plně oddaný klubu i přes pověsti fotbalové Dresy Chelsea, které ho spojovaly s letním přestupem do Chelsea.
 
24tiletý hráč viděl, že jeho pověst stoupá na zádech svých výkonů na Světovém poháru v Anglii, kde hrál významnou roli v překvapivém postupu týmu k semifinále.
 
Pickford spolu s britským mezinárodním Jackem Butlandem a Kasperským Schmeichem v Leicester City se všichni říkali, že jsou na Chelsea shortlist jako potenciální náhradníci Thibaut Courtois.
 
Courtoisovo odmítnutí podepsat novou smlouvu vydláždilo cestu k přesunu do Realu Madrid v srpnu a byl v Chelsea rychle nahrazen Kepou Arrizabalage, která se připojila k dohodě o 71 milionů liber od Athletic Clubu.
 
Tento týden Pickford podepsal novou smlouvu o šesti letech u společnosti Goodison Park a věří, že zastaví další spekulace, které budou kolem jeho budoucnosti.
 
"Vidíš to na celém Twitter nebo Sky Sports, víš, co tím myslím?" Řekl Pickford poté, co mu byla oznámena jeho smlouva.
 
"Nedovolím, aby to ovlivnilo mé vystoupení. Jen jsem se klekl a věděl jsem, že mám smlouvu s Evertonem. Kdykoli jsem si nemyslel nic jiného.
 
"Právě jsem pracovala tvrdě, když jsem byl s Anglií, a dokonce i když přišel nový manažer, to bylo všechno o Anglii v té době. Vrátil jsem se sem a bylo to všechno o návratu do práce s Evertonem. "
 
"Je to víkend roka a velký skok pro mě," řekl. "Myslím, že právě když dostávám tuto smlouvu podepsanou, můžu ji dát do postele a dostat se do pohybu, abych se zlepšila.
 
"Myslím, že je to skvělý krok pro klub a skvělý směr. Kdybych tady nebyl, možná bych nebyl s Anglií na Světovém poháru. Myslím, že tento krok mě velice zlepšil. "
 
Everton se zdá být nedokončenou prací, když Marco Silva vyhrál v této sezóně pouze jednu ze svých šesti zápasů v Premier League a obranně se zdá být zranitelná.
 
Ačkoli Pickford udělal 17 šetří v Premier League, on připustil ve všech šesti jeho zápasů, dát celkem 11 gólů.
 
Silva nepomohlo ani to, že letní podpisy Bernard, Yerry Mina a Andre Gomes nemohly hrát, zatímco ve skupině byl Richarlison zakázán na tři zápasy po vyslání proti Bournemouthu.
 
Chelsea mezitím dosáhl skvělého startu v sezóně Dětské Fotbalové Dresy, když vyhrál pět a vylosoval jednu ze svých šesti ligových zápasů, přičemž Kepa držel tři čisté listy.