Košík je prázdný.

Juventus pracuje na nové smlouvě o rekordéru Kean

17.10.2018 0
18letý hráč mohl být v této sezoně vypůjčen, ale vítězové Serie A chtějí, aby se zavázal k delší dohodě.
 
Juventus se snaží vázat rekordní frontman Moise Kean na novou dohodu, Cílem rozumí.
 
18-letý, který přepsal historické knihy od doby, kdy v Turíně dosáhl úspěchu, nyní pracuje na smlouvě do roku 2020.
 
Zájem o lákat ho pryč od šampionů Serie A byl prokázán, s La Liga outfit Leganes a Ligue 1 těžké váhy Marseille, kteří se přiblížili přes léto.
 
Juve se těší, že zajistí, aby zůstali těmi, kteří mají prospěch z významného potenciálu společnosti Kean, avšak plánuje podat nové podmínky.
 
Mohlo by dojít k tomu, že další půjčka bude pro mladého uživatele schválena, jakmile bude uzavřena dohoda, přičemž kampaň v letech 2017-18 byla vyčerpána s Veronou.
 
V době, kdy byl tento krok proveden, se Kean stal prvním hráčem, který se narodil v 21. století, aby debutoval v jedné z pěti nejlepších divizí Evropy.
Juve mu v listopadu 2016 podal luk jako 16letý.
 
Od té doby se stal prvním hráčem, který se narodil v roce 2000, aby miloval hru Ligy mistrů a první v elitní ligové soutěži, která se utkala proti Bologni v posledním dni kampaně 2016-17.
 
Další rekordní rekord byl zaznamenán v jeho posledním výletu - opět v souvislosti s jeho datem narození - jak Kean otevřel svůj cílový účet pro italskou stranu U21 vítězstvím 2: 0 nad Tuniskem. On také přijal další evropskou výpravu pro Juve to sezóně, na setkání s mladými kluky a Massimiliano Allegri považuje za užitečnou možnost pro současnost i budoucnost.
 
Bianconeri jsou potěšeni pokrokem, kterého bylo dosaženo v jeho vývoji a cítili, že křivka vzhůru může být udržována s prodlouženým pobytem v Turíně.
 
Práce s partnery, jako je Cristiano Ronaldo, se očekává, že předvedou Keanu příležitost se učit a napodobit některé z nejlepších umělců v oboru.
 
Může se potýkat s tvrdou soutěží o útočit na lůžka na stadionu Allianz, ale rodák z Vercelli je v nejvyšší míře držen Juve a budou dělat vše, co je v jejich silách, aby zajistily, že rozhovory o prodloužení smlouvy dosáhnou pozitivního závěru.