Košík je prázdný.

Klopp smetí zvěsti, které ho spojují s Juventusem

29.05.2019 0
Juventus hledá nástupce Massimiliana Allegriho a v německé sezóně připravuje laskavé oči, když se připravuje na finále Ligy mistrů.
 
Jurgen Klopp říká, že zprávy, které ho spojují s Juventusem, jsou „bullsh * t a trvá na tom, že nemá zájem opustit Liverpool.
 
Vítězové Serie A hledají nového šéfa po rozloučení s Massimiliano Allegrim.
 
Lazio Simone Inzaghi, hlavní trenér Chelsea Maurizio Sarri a volný agent Antonio Conte patří mezi jména, která byla zmíněna v souvislosti s rolí.
 
Bianconeriho deska údajně vidí Kloppa a manažera Manchester City Pepa Guardiolu jako ideální - i když méně realistické - možnosti, ale Němec odstranil všechny pochybnosti o jeho budoucnosti, když se zaměřuje na tento víkend finále Ligy mistrů.
 
"Samozřejmě, že je to liga, která se mi líbí, Itálie je krásná země, ale tyto pověsti o mně jít do Juventusu jsou bullsh * t," řekl Klopp pro Sky Sport Italia.
 
"Na tom není nic pravda, neopustím Liverpool."
 
"Serie A znám velmi dobře, následuji ji a líbí se mi, ale zůstanu v Liverpoolu."
 
Liverpool doufá, že bude šestým rokem korunován evropskými šampiony, když se v sobotu setkají se soupeři Premier League Tottenhamem ve Wanda Metropolitano.
 
Německý brankář udělal chybný průchod, který dovolil Karim Benzema dát Real vedení krátce po poločase v Kyjevě, předtím, než dovolí dálkový úder z Gareth Bale k pádu přes jeho ruce zabalit vítězství pro španělské giganty.
 
Reds se snaží zmírnit zklamání z chybného titulu Premier League na Manchester City v poslední den sezóny.
 
Liverpool porazil Wolves, aby skončili na 97 bodů - rekord pro druhé místo v anglickém špičkovém letu - ale nepodařilo se mu předjet City, kteří byli v Brightonu 4-1 vítězové.