Košík je prázdný.

Manchester United byl moudrý vytáhnout zástrčku na Paulo Dybala

07.08.2019 0
Když v neděli večer vypukla zpráva, že se Manchester United rozhodl ukončit jednání o podpisu Paula Dybaly fotbalové Dresy Manchester United Dětské, okamžitě se vrhla velká část jejich fanoušků do hlubokého zoufalství.
 
To bylo to, co podepisovali fanoušci Spojených států, kteří zoufale chtěli vidět, že se to stane toto léto; ten, který přišel se skutečnou dávkou vzrušení.
 
25letý Dybala, který ve svých čtyřech sezonách v Juventusu zaznamenal 78 gólů, je skutečným talentem světové třídy a mohl ozdobit Old Trafford.
 
Nebyl hráčem, který United aktivně sledoval, ale když Juventus navrhl, že ho budou připraveni vyměnit za Romelu Lukaku, přičemž obě budou mít hodnotu přibližně 80 milionů GBP, bylo by zajímavé dozvědět se více.
 
Zpočátku se zdálo, že existuje skutečná šance, že dojde k dohodě, a že United může zbavit nechtěného belgického útočníka za Dybala.
 
United vědí, že v poslední třetině hřiště stále chybí skutečná kreativita, a argentinský tvůrce by byl hotovým řešením.
 
Během vyjednávání se však United začalo cítit nesvůj v době, kterou brali a jaké požadavky kladl hráč a jeho doprovod.
 
Bylo hlášeno, že Dybala hledal týdenní mzdu kolem 350 000 liber, což by z něj udělalo druhého nejvyššího plateného hráče United, zatímco jeho agent také hledal poplatek ve výši přibližně 13,7 milionu GBP.
 
Vyplacení takové přemrštěné mzdy nezaručuje úspěch, protože Alexis Sanchez, který se odhaduje, že vydělá kolem 500 000 liber týdně, se prokázal svým návratem 5 gólů ze 45 her, protože se připojil z Arsenalu před osmnácti měsíci.
 
Celkově měl United jasný dojem, že se k nim Dybala příliš nechtěl připojit, ale byl si vědom toho, že už v Juventusu už nechtěl, byl připraven provést pohyb pod utrpením, zejména pokud by bylo možné splnit jeho požadavky na mzdy.
 
Být osedlaný nezaujatou superstar přinesl United příliš mnoho špatných vzpomínek na jejich zkušenosti s Angel Di Maria.
 
V roce 2014, přestože právě pomohl Real Madrid vyhrát Ligu mistrů, španělský klub prodal Argentinčanům United za 59,7 milionu liber.
 
Di Maria zpočátku vypadala jako skvělý nákup, když byl v Leicester City zlomený gól, což bylo brzy vrcholem, ale jakmile na podzim sestoupil, zdálo se, že ustoupil a hrál jako někdo, kdo nikdy nechtěl být ve Old Trafford.
 
Po jediné sezóně byla nepopulární Di Maria prodána se ztrátou pařížské Saint-Germain zjizvenou a zklamanou Spojenou.