Košík je prázdný.

Manchester United zvíře plánuje vystoupit z národního týmu

19.08.2018 0
Belgický tým se v ruském Světovém poháru v minulosti úspěšně vydařil. European Red Devils až semifinále a nakonec vyhrál třetí místo fotbalové Dresy Manchester United. Jako hlavní centrum týmu bylo také jednomyslně potvrzeno vystoupení Lukaku. Ale nyní Lukaku začal plánovat vystoupení z národního týmu.
 
Lukaku přijal rozhovor s Business Insiderem a řekl, že plánuje vystoupit z národního týmu po evropském poháru v roce 2020. Lukaku řekl: "Cítím, že po Evropském poháru se zastavím. Pro nás každá soutěž Minimální standard je dosáhnout semifinálů a pak jít dále na tomto základě Jsem teď 25 let a nedosáhl svého vrcholu Chci soutěžit s mladými lidmi, protože chtějí uchopit moji pozici nyní Nechci ale po dvou letech budou jejich časy. "
 
Lukakův komentář je stále překvapivý. Je třeba poznamenat, že i po dvou letech má Lukaku pouze 27 let. Stále je to zlatý věk fotbalistů. Je samozřejmě velmi překvapivé, že tým se tak brzy stahoval z národního týmu Dres Messi. Ale pro Manchester United je to samozřejmě dobrá věc. Bez tlaku národních týmových akcí mohou hráči získat více času odpočinku a je prospěšnější prodloužit jejich kariéru.