Košík je prázdný.

Messi odešel z barcelonského týmu pro Huesca před zápasem Man Ut

13.04.2019 0
Ernesto Valverde se tento víkend rozhodl vynechat celou řadu vysoce kvalitních jmen, když se klub dívá na utkání svých Ligy mistrů v úterý.
Manažer Barcelony Ernesto Valverde jmenoval oslabený 18členný tým pro tento víkend v La Liga střet proti Huesce.
 
Katalánský klub v sobotu cestuje do El Alcorazu, aby se postaral o Franciscoho muže, kteří se snaží udržet si 11ti bodovou mezeru v horní části stolu nad Atletico Madrid.
 
Valverde se rozhodl opustit Lionel Messi a Sergio Busquets doma v Barceloně, aby si v úterý mohl odpočinout před zápasem Ligy mistrů proti Manchesteru United.
 
Ivan Rakitic také chybí v týmu s horečkou, zatímco Sergio Roberto bude chybět také kvůli svalovému problému v levé noze.
 
Přidání k tomu, Luis Suarez a Gerard Pique jsou také připraveni vynechat střet proti Huesca, protože jsou obě pozastaveny.
 
Barcelona v současné době drží štíhlý 1-0 celkový náskok před Red Devils v Lize mistrů po jejich čtvrtfinále první-noha setkání ve středu.
 
Z tohoto důvodu se Valverde rozhodl opustit své hvězdné hráče doma, aby se ujistil, že jsou plně fit a připraveni dokončit práci proti mužům Ole Gunnar Solskjaer příští týden.
 
Klub Premier League odstoupil v minulém kole soutěže o slavné comebackové vítězství nad Paříží Saint-Germainem a Valverde se obává hrozby, kterou představují mimo domov.
 
Nicméně, tam jsou ještě některá hvězdná jména přítomná uvnitř týmu Barcelona čelit Huesca s likes Ousmane Dembele a Philippe Coutinho oba zahrnutý.
 
Brankář č. 1 Marc-Andre ter Stegen je také v týmu, přestože v této sezoně hrál v každém závodě La Liga nad Jasperem Cillessenem.
 
Riqui Puig je zařazen jako 19-rok-starý stále hledá jeho první start v košili Barca následovat z jeho 35-minutové portrét v Copa del Rey dříve v této sezóně jako náhrada.
 
Tam je také prostor pro kolegy horké vyhlídky Moussa Wague, který je také hledá jeho debut pro klub Nou klubu následuje z 17 vystoupení pro tým B v této sezóně.