Košík je prázdný.

Můžete se těšit na hru v Premier League

10.12.2017 0
Wilshire se vrátil do Arsenalu v této sezóně, neměl šanci na své vystoupení v anglické Premier League jen několik příležitostí, ale v tomto případě Wilshire stále optimistický o jejich budoucnosti.
 
Wilshire, po návratu do Arsenalu v této sezóně, má většinu svých šancí na výkon v poháru UEFA, Wilshere hrál pouze čtyřikrát v lize, hrál dohromady jen 65 minut. Ale i tak, Wilhelm tvrdé trénink po zranění zotavení, čeká na Wenger, aby mu šanci. Snad Wilshereovy snahy se dotýkaly Wengera, Wenger na tiskové konferenci proti Southamptonu vyjádřil, že Wilshire je v dobrém zdravotním stavu a stal se předmětem toho, co profesoři musí při výběru sestavy vzít v úvahu.
 
Za svou současnou situaci Wilhelm také vyjádřil touhu hrát: "Nechci jen hrát teď, vždycky jsem měl vysokou touhu se účastnit. Mluvil jsem s trenérem, ukázal jsem mu touhu, kterou jsem chtěl debutovat v Anglická Premier League, ale budeme respektovat tým, když je stát dobrý, ačkoli jsme minulý týden ztratili, ale předtím, než byl stav týmu dobrý, porážka mých spoluhráčů zasáhla Arsenal, má spoustu skvělých hráčů a vše co mohu udělat je prokázat moje schopnosti na soudu, když příležitost přijde. "
 
Ačkoliv Wilshire nemá moc šanci, stále má sebevědomí: "Myslím, že jsem dost dobrý, hrál jsem s národním spoluhráčem ve věku 16 let. Pokud si nevěřím sebe, pak kdo mě věří? to je věřit v sebe, a pokud mám šanci hrát, udělám vše pro to, abych pomohl týmu. Pokud příležitost přijde tento víkend, jsem připraven. "
 
Wilshire také vyjádřil své odhodlání vrátit se do národního týmu: "Chci hrát na zemi, i když jsem byl dlouho od národního týmu." Národní trenér nezdá, že mě pozná, řekl mi, že musím hrát v Premier League teď myslím, že je to fér a to je to, co udělám.V této sezóně jsem hrál dobře v poháru UEFA a pokud to nestačí, musím se ukázat v Premier League. Nebudu se dostávat do seznamu tak, aby Si Geit, tak se budu snažit hrát Arsenal Premiership zápas, a pak vstoupit do národního týmu.
 
Wilshire se s Arsenálem dohodne příští léto, ale fanoušci Arsenalu chtějí, aby Wilshire zůstal. Wilshire řekl: "Někdy, když jsem doma, budu přemýšlet, co se stane dál? Můj kontrakt je jen 6 měsíců a já jsem se cítil od věku 16 fanoušků Jsem velmi nadšený pokaždé, když moji fanoušci křičí jméno a teď se chci vrátit na soud dříve než později, abych pomohl týmu vrátit podporu fanoušků.