Košík je prázdný.

Paul Dybala skóre Bruce povede FC Lokomotiv Moskva v posledním U

23.10.2019 0
Juventus získal druhé vítězství ve skupinové fázi Ligy mistrů UEFA, když porazil Lokomotiv Moskva 2-1 na stadionu Allianz v italském Turíně.

Hrdinou byl Paulo Dybala, který v 77. minutě bodoval ekvalizér a poté o tři minuty dal Juve náskok Dětské Fotbalové Dresy.

Se sedmi body ve třech zápasech zůstává Juve na bodech s vedoucími skupiny D Atletico Madrid, kteří dříve porazili Bayer Leverkusen.

Během léta byla Dybala neustálým předmětem spekulací o převodu, protože Juventus vypadal, že se zbaví nějaké výplaty. Navržené pohyby do Manchesteru United a Tottenham Hotspur propadly a donutily ho, aby využil nejtěžší situace.

Není náhodou, že 25letá argentinská hvězda měla do této sezóny poněkud pomalý začátek, zaznamenal jeden gól a jeden z nich doposud pomohl prostřednictvím šesti vystoupení Serie A.

V přípravě na úterý utkání manažer Juve Maurizio Sarri objasnil, že jeho četa musí respektovat Lokomotiva fotbalové Dresy Juventus 19/20, který je v bodech s Zenitem Petrohradem jako první v Ruské Premier League.

"Pasce hraje proti týmu, který má skvělou sezónu," řekla Sarri reportérům za fotbalovou Itálii. „V Lize mistrů se dostali do dobré pozice, a to znamená, že tento tým je lepší, než všichni očekávali. Musíme se k nim velmi vážit a za 90 minut být velmi klidní. Bude to těžké.“

Toto hodnocení se pravděpodobně ukázalo jako příliš pravdivé pro Sarriho vkus v první polovině.