Košík je prázdný.

Pjaca chce, aby se Juventus vrátil, říká agent

15.04.2020 0
24letý chorvatský mezinárodní doufá, že si po zranění v první polovině sezóny vytratí zranění v týmu Maurizia Sarriho
Marko Pjaca doufá, že se vrátí na Juventus poté, co jeho úvěrové kouzlo u Anderlechta skončí.
 
Křídlo se připojilo k belgické straně v lednu v půjčce až do konce sezóny, ale zvládl jen čtyři vnější okolnosti, než sezóna byla zrušena v důsledku pandemie koronavírusů.
 
Agent Pjacy, Marko Naletilic, navrhl, že by 24letý muž mohl skončit v Anderlechtu ještě další rok, ale věří, že si chce vydělat místo v týmu Maurizia Sarriho.
 
„Marko má v Anderlechtu ještě jeden rok na zapůjčení. Abychom mohli pokračovat v [dobrém] vztahu, musí existovat vzájemná dohoda mezi oběma stranami,“ řekl TuttoJuve. „Máme klauzuli, která mu také umožňuje vyjádřit se.
 
„Sarri mu poradil o budoucnosti a vyjádřil důvěru ve svůj potenciál. Je normální, že hráč ve své situaci doufá, že se vrátí do Juve, byl bych ohromen jinak. Kdyby se vrátil na úroveň před několika lety , určitě by mohl být velmi užitečný. “
 
Chorvatská internacionála ztratila první polovinu sezóny s Juventusem kvůli zranění a on mohl zůstat v italském top-letu, když se připojil k Cagliari v lednu.
 
„Cagliariho to zajímalo, ale nakonec jsme se rozhodli přijmout nabídku Anderlechta,“ řekl Naletilic. „Juventus upřednostňoval chlapce dobře tím, že mu půjčil.
 
„Možná by se dalo myslet, že mít Pjaca na lavičce by mohlo být užitečné vzhledem k zraněním týmu od února, ale v týdnech předcházejících situaci to bylo velmi odlišné.
 
„Bylo nezbytné neopustit Juventus v létě. To bylo správné rozhodnutí, takže klub měl čas dovolit chlapci, aby se plně zotavil ze zranění.