Košík je prázdný.

Přestupy Realu Madrid: Romelu Lukaku je možnost, která stojí za

31.08.2020 0
Real Madrid má Karima Benzemu a Luku Jovica, ale to jim nezabránilo projevit zájem o nejlepší evropské útočníky.
Pokud Real Madrid podepíše nového útočníka v letech 2021 nebo 2022, očekává se, že učiní tah za Kyliana Mbappeho z PSG nebo Erlinga Haalanda z Borussie Dortmund. Oba hráči patří k nejlepším mladým hráčům na světě, protože žádný z hráčů nemá větší celkovou hodnotu než Mbappe a žádný hráč nemá vyšší gólové skóre než Haaland.
 
Real už samozřejmě má jednoho skvělého útočníka ve svých nejlepších letech v Karimu Benzemovi, který je nejobsáhlejší devátkou posledního desetiletí. V letech 2019–2020 byl také MVP La Ligy.
 
Za Benzemou mají Los Blancos mladého Luku Jovica, který se v letech 2018–2019 stal velkou hvězdou Eintrachtu Frankfurt, než se přestěhoval na stranu Zinedina Zidana za 60 milionů eur. Jovic v minulé sezóně nehrál v Realově prvním týmu velkou roli, ale Real by se mu neměl brzy vzdát.
 
To znamená, že Mbappe a Haaland by byly ideálním podpisem pro Los Blancos, zejména Mbappe, který může být hlavním střelcem v širokém předstihu, který klub potřebuje.
 
Jsou však daleko od jediných možností, které by Real Madrid měl zvážit. Začátkem tohoto měsíce Le10Sport.com uvedl, že útočník Interu Milán Romelu Lukaku je mezi čtyřmi hráči radaru klubu. Real by mohl v budoucnu zvážit podpis Lukaku jako náhradu za Benzema, který má 32 let.
 
Benzema tak brzy neodejde, ale je to ten typ hráče, který by opustil klub, kdyby měl pocit, že už není tou nejlepší volbou. Příliš miluje klub, aby měl pocit, že někoho brzdí. To znamená, že Benzema může v Realu strávit ještě několik let, než odejde do svého bývalého klubu Lyon.