Košík je prázdný.

Prohlášení o vážení DC United posunuje Juventus dopředu Gonzalo

22.05.2020 0
Brzy se může jednat o případ, kdy se bratři sešli na D.C. United prostřednictvím dohody s trháky.
 
Steven Goff z The Washington Post informoval ve středu, že Černobílé zkoumají přivést do klubu Juventus a Argentinu Gonzalo Higuain. To by spojilo superhvězdu s jeho starším bratrem Federicem Higuainem, který podepsal s D.C. loni v březnu jako hráč a Coach Development Coach poté, co strávil osm sezón s Columbus Crew.
 
Goff nastínil, že takové snahy jsou stále v počátečních fázích, takže se Higuainův potenciální přechod na Audi Field nezdá být bezprostřední. K dispozici je také blížící se kontext pandemie COVID-19, která má vliv na globální trh s převody a toky příjmů.
 
Higuain, 32, je v současné době ve smluvním vztahu s Juventusem do června 2021, takže jakýkoli krok před tím by vyžadoval poplatek za převod nebo elektrárnu Serie A, která by byla ochotna vzájemně se oddělit. Pokud by se to spojilo, bylo by to podobné, když D.C. v roce 2018 provedl rozstřik na získání anglické superstar Wayne Rooney před otevřením svého fotbalového stadionu.
 
Č. 9 má v současné době 63 gólů a 16 asistencí ve 139 zápasech pro Juventus, s předchozími zastávkami v Real Madrid, Napoli, AC Milán, Chelsea a River Plate. Na mezinárodní scéně se Higuain umístila na šestém místě ve všech cílech pro Argentinu s 31 cíli na 75 vystoupeních.
 
V polovině dubna se spojení mezi Higuainem a LA Galaxy také vynořilo díky spojení s hlavním trenérem Guillermem Barrosem Schelottem. Další superhvězdy byly spojeny s D.C. v uplynulém roce, přičemž záložníci Mesut Ozil a Luka Modric se vynořili jako možnosti.