Košík je prázdný.

Thibaut Courtois by mohl v následujících dnech odejít z Chelsea,

06.08.2018 0
Manažer Chelsea, Maurizio Sarri, navrhl, aby byl Thajmu Courtoisovi umožněn, aby tento týden odstoupil z týmu Stamford Bridge Fotbalové Dresy Chelsea 18/19, pokud ho brankář požádal o odchod.
 
Courtoisův agent Christophe Henrotay řekl, že chce přejít do Realu Madrid, aby byl blíže své dceři, která žije ve Španělsku. Ale Sarri říká, že Belgičan, který se v pondělí vrací z dovolené po skončení Světového poháru, musí osobně vysvětlit své ambice dříve, než Chelsea uvažuje o přijetí nabídky pro něj.
 
"Nemám zájem o agenta," řekla Sarri. "Chci slyšet Courtois. Pokud mi zítra Courtois říká totéž [jako agent], musím samozřejmě mluvit s mým hráčem. Protože chci jen hráče s velmi vysokou úrovní motivace. "
 
Druhou podmínkou, že Courtois dostane převod, je, že Chelsea si ve čtvrtek zajistí náhradu před termínem převodu. Od té doby, co byl v létě jmenován nástupcem společnosti Antonio Conte na Stamford Bridge, Sarri ještě neměl spolupracovat s Courtoisem a pěti dalšími hráči, kteří po Světovém poháru získali prodloužené přestávky včetně Eden Hazard a N'Golo Kanté. Ital řekl, že to byl jeden z důvodů, proč byl jeho tým zdravě porazen 2-0 Manchester City v komunitním štítu.
 
Chelsea vypadal slabým a špatně v pohodě a Sarri řekl Dětské Fotbalové Dresy, že bude raději pracovat s nimi na hřišti, než si v úterý zahrát přátelský proti Lyonu. Říkal, že neví, jak dlouho mu bude trvat, než si vezme jeho styl. "Takže je to velmi obtížné. Záleží na mě a záleží na hráčích. Někdy [v jiných klubech] byla práce velmi dlouhá, někdy ne. "
 
Pep Guardiola chválil své hráče za svůj výkon - popisuje zejména displej Bernadona Silvy jako "mistrovské dílo". Pozval také 18tiletého záložníka Phil Fodena, který se stal nyní plnohodnotným členem prvního týmu, jenž se stal prvním novým novinářem v listopadu.