Košík je prázdný.

Závěr PSG na další brazilské mezinárodní

26.08.2018 0
S Paříží Saint-Germain již doma čtyři první-tým Brazílie mezinárodní, včetně superstar Neymar Dětské Fotbalové Dresy, francouzští giganti jsou blízko k podepisování další hvězdy Selecao.
 
Podle ESPN FC, Ligue 1 strana je honit Atletico Madrid left-back Filipe Luis 'podpis.
 
Los Rojiblancos manažer Diego Simeone nedávno uvedl, že klub nebude prodávat fullback, ačkoli to bylo také tvrdil, že hráč je zájem o přesun do Francie.
 
33letý se údajně snažil připojit k PSG jasně k Atletico, kteří byli od té doby propojeni s Chelsea vlevo zpátky Marcosem Alonsem.
 
Luis nastoupil do Atletico z Deportivo La Coruna v roce 2010 a od té doby strávil pouze jednu sezónu od klubu. On podepsal pro Chelsea v červenci 2014, ale o rok později se vrátil do španělské strany.
 
Obránce se ocitl jako jeden z nejlepších levicových chlapců na světě a je také plnohodnotný mezinárodní. On by se spojil s brazilskými kolegy Neymar, Thiago Silva, Marquinhos a Dani Alves, pokud podepíše PSG.
 
Ex-Blues muž zastupoval Selecao na 35 příležitostech dosud fotbalové Dresy Paris Saint-Germain 18/19, a hrál 460 her ve své senior klubové kariéře.