Košík je prázdný.

vstát, aby získali korunu od dvojnásobných vítězů Chelsea

09.09.2018

Kdyby to bylo kvůli náhodnému výčtu seznamu zápasů vypáleného počítačem nebo nápadného člověka s ostrým pohledem na drama, nemohl být pro Manchester City lepšího soupeře, který by čelil ve své zahajovací hře Super League žen sezóny než Chelsea.   Dvě nejvýznamnější klubové strany v angličtině fotbalu zahájí kampaň ve společnosti druhé. Stará rivalita se objevila při nejbližší příležitosti; nepřátelství pokračoval, vystřelily ..

Real Madrid přestoupil rekord proti Leganesovi

02.09.2018

Změna ve stylu v Realu Madrid je nepopiratelná, jelikož tým Julen Lopetegui nyní porušil celkový rekord v klubu Dětské Fotbalové Dresy. Takový je rozsah tohoto úspěchu, Los Blancos udělal 798 úspěšných průchodů proti Leganes, což nikdy nedosáhlo, protože Opta začala shromažďovat data.   Jen jedenkrát v finále klubu Mistrovství světa ve fotbale proti Kashimě, který šel do dalšího času, se Real Madrid pokusil více průsmyků než proti Leganes. ..

Závěr PSG na další brazilské mezinárodní

26.08.2018

S Paříží Saint-Germain již doma čtyři první-tým Brazílie mezinárodní, včetně superstar Neymar Dětské Fotbalové Dresy, francouzští giganti jsou blízko k podepisování další hvězdy Selecao.   Podle ESPN FC, Ligue 1 strana je honit Atletico Madrid left-back Filipe Luis 'podpis.   Los Rojiblancos manažer Diego Simeone nedávno uvedl, že klub nebude prodávat fullback, ačkoli to bylo také tvrdil, že hráč je zájem o přesun do Francie. &..

Manchester United zvíře plánuje vystoupit z národního týmu

19.08.2018

Belgický tým se v ruském Světovém poháru v minulosti úspěšně vydařil. European Red Devils až semifinále a nakonec vyhrál třetí místo fotbalové Dresy Manchester United. Jako hlavní centrum týmu bylo také jednomyslně potvrzeno vystoupení Lukaku. Ale nyní Lukaku začal plánovat vystoupení z národního týmu.   Lukaku přijal rozhovor s Business Insiderem a řekl, že plánuje vystoupit z národního týmu po evropském poháru v roce 2020. Lukaku řekl: "C..

Chelsea oficiálně zabije hvězdu k pronájmu La Ligy

12.08.2018

La Liga Valencia oznámila oficiální internetovou stránku, že bude půjčena od Chelsea, aby získala belgického útočníka Bashuai, který bude hrát na Bat Army příští sezónu. Zástupci Chelsea také potvrdili převod.   Bashu Yai nastoupil do Chelsea z Marseille v roce 2016 a v první polovině sezóny skóroval 19 gólů v fotbalové Dresy Chelsea 18/19. Kvůli nedostatku příležitostí si od počátku letošního roku vypůjčil Dort a zahájil vypuknutí. Hrál..

Thibaut Courtois by mohl v následujících dnech odejít z Chelsea,

06.08.2018

Manažer Chelsea, Maurizio Sarri, navrhl, aby byl Thajmu Courtoisovi umožněn, aby tento týden odstoupil z týmu Stamford Bridge Fotbalové Dresy Chelsea 18/19, pokud ho brankář požádal o odchod.   Courtoisův agent Christophe Henrotay řekl, že chce přejít do Realu Madrid, aby byl blíže své dceři, která žije ve Španělsku. Ale Sarri říká, že Belgičan, který se v pondělí vrací z dovolené po skončení Světového poháru, musí osobně vysvětlit své am..

Barcelona Juventus přinesl chlapec, který zničil Messiho rekord

31.07.2018

Juventus potvrdil příchod a podepsání profesionální smlouvy s 16tiletým Španělem Pablem Moreno Dres Juventus, který jako člen Barcelony v dětských kategoriích získal více než 200 gólů a překonal rekordní úspěchy Lionela Messiho.   Ve věku 10 let byl členem Barcelony v Granadě a rychle se stal jednou z perál školy La Masia. V předcházející sezóně získal Moreno 27 neuvěřitelných 72 gólů! V pěti sezónách zaznamenal více než 200 gólů. ..

Rusko, fotbalový mistrovský pohár a vzrůstající homofobie

18.06.2018

Sledujte pokrytí Al Jazeery ze Světového poháru 2018 zde.   Anglický fotbalový fanoušek Di Cunningham se trochu obával, že cestuje do Ruska na MS 2018.   Mezi skupinami pro ochranu práv existovaly obavy z nárůstu homofobie a bezpečnosti homosexuálních fanoušků v sociálně konzervativním evropském národě.   Homosexualita, která byla do roku 1999 klasifikována jako duševní nemoc v Rusku, je kontroverzní otázkou v národě, kter..

Superstar Messi chce přivést Alabu do Barcelony

04.04.2018

Byl by to přenosový kladivo! David Alaba je spojován s přestěhováním do Barce. Lionel Messi by se měl osobně stát pro něj silným.   David Alaba je vyhledávaný muž - obzvláště jako levicový zády. 38 milionů eur je tržní hodnota společnosti Bayern-Kickers, která je v Mnichově do roku 2021 na základě smlouvy.   To nebrání tomu, aby se silné kluby od roku po roce projevovaly zájem o Rakušany. Především špičkové španělské kluby se..

Můžete se těšit na hru v Premier League

10.12.2017

Wilshire se vrátil do Arsenalu v této sezóně, neměl šanci na své vystoupení v anglické Premier League jen několik příležitostí, ale v tomto případě Wilshire stále optimistický o jejich budoucnosti.   Wilshire, po návratu do Arsenalu v této sezóně, má většinu svých šancí na výkon v poháru UEFA, Wilshere hrál pouze čtyřikrát v lize, hrál dohromady jen 65 minut. Ale i tak, Wilhelm tvrdé trénink po zranění zotavení, čeká na Wenger, aby mu š..

Bojové zranění Bayernu Mnichova se před keltským střetnutím post

16.10.2017

Bayern Mnichov dostal úder se zprávou, že záložník Javi Martinez bude chybět návštěvu keltského Dětské Fotbalové Dresy, s obavami jiný záložník mohl také uniknout.   Martinez byl nahrazen během Bayernovy 5-0 vítězství nad Freiburgem o víkendu s ramenním zraněním, ale existují obavy, že chilský záložník Arturo Vidal by také mohl chybět ve skupině Ligy mistrů.   Vidal nebyl zapojen do střetu Bundesligy kvůli svalovým problémům ..

Chelsea podporuje Jake Clarke-Salterovi k prvnímu týmu

15.09.2017

Jake Clarke-Salter, který byl s Chelseou od roku 2006, udělal v loňském roce svého staršího debutu, když nahradil Pedro v porážce Aston Villa 4-0 v Bluesu v Premier League.   19tiletý obránce byl poslán do pronájmu Bristolu Roversovi pro kampaň v letech 2016/17, kde se zúčastnil 13 zápasů pro League One.   Clarke-Salterová byla vyzvána, aby se letos v létě cvičila s hráči Chelsea na prvním místě v klubové tréninkové základně v Cobham..

Efrain Alvarez podepsal velkou výhru pro LA Galaxy

07.08.2017

Galaxie LA uzamkla jednu z jejich nejlepších vyhlídek v dohledné budoucnosti: Vysoce proslulý akademický hráč Efrain Alvarez oficiálně vstoupil do Los Dos fotbalové Dresy LA Galaxy, čímž byl 15letý nejmladší podpis v historii USL.   V minulých dobách byla Galaxie vinná tím, že dovolila, aby některé z jejich nejtalentovanějších produktů pro mládež sklouzly. 17tiletý Paul Arriola odmítl nabídku pro klub Club Tijuana. Haji Wright letěl po celé zemi..

Může Jose Mourinho porazit druhý sezónní syndrom?

02.08.2017

S trochou kontroverze byla trofeje nejspolehlivějším aspektem manažerské kariéry Jose Mourinho.   Už od doby, kdy převzal v Portu, byl jeho trofej překvapivý: od branky portugalské strany k ohromujícímu vítězství v lize mistrů vítězné v roce 2004, kdy vyhrál dva - ne tři, Jose - trofeje ve své první sezóně v Manchester United, vyhrál všude.   Jeden konkrétní trend, který vyniká jako nejpůsobivější. V každém ze svých pěti panů ..

SITE MAP
  • Kluby 2018-19
  • Dětské Kluby 2018-19
  • Národní tým 2018
  • Dětské Národní tým 2018
  • Dámské 2018-19
  • Dětské Kluby 2017-18
  • Kluby 2017-18
  • Dámské 2017-18