Košík je prázdný.

Rusko, fotbalový mistrovský pohár a vzrůstající homofobie

18.06.2018

Sledujte pokrytí Al Jazeery ze Světového poháru 2018 zde.   Anglický fotbalový fanoušek Di Cunningham se trochu obával, že cestuje do Ruska na MS 2018.   Mezi skupinami pro ochranu práv existovaly obavy z nárůstu homofobie a bezpečnosti homosexuálních fanoušků v sociálně konzervativním evropském národě.   Homosexualita, která byla do roku 1999 klasifikována jako duševní nemoc v Rusku, je kontroverzní otázkou v národě, kter..

Superstar Messi chce přivést Alabu do Barcelony

04.04.2018

Byl by to přenosový kladivo! David Alaba je spojován s přestěhováním do Barce. Lionel Messi by se měl osobně stát pro něj silným.   David Alaba je vyhledávaný muž - obzvláště jako levicový zády. 38 milionů eur je tržní hodnota společnosti Bayern-Kickers, která je v Mnichově do roku 2021 na základě smlouvy.   To nebrání tomu, aby se silné kluby od roku po roce projevovaly zájem o Rakušany. Především špičkové španělské kluby se..

Můžete se těšit na hru v Premier League

10.12.2017

Wilshire se vrátil do Arsenalu v této sezóně, neměl šanci na své vystoupení v anglické Premier League jen několik příležitostí, ale v tomto případě Wilshire stále optimistický o jejich budoucnosti.   Wilshire, po návratu do Arsenalu v této sezóně, má většinu svých šancí na výkon v poháru UEFA, Wilshere hrál pouze čtyřikrát v lize, hrál dohromady jen 65 minut. Ale i tak, Wilhelm tvrdé trénink po zranění zotavení, čeká na Wenger, aby mu š..

Bojové zranění Bayernu Mnichova se před keltským střetnutím post

16.10.2017

Bayern Mnichov dostal úder se zprávou, že záložník Javi Martinez bude chybět návštěvu keltského Dětské Fotbalové Dresy, s obavami jiný záložník mohl také uniknout.   Martinez byl nahrazen během Bayernovy 5-0 vítězství nad Freiburgem o víkendu s ramenním zraněním, ale existují obavy, že chilský záložník Arturo Vidal by také mohl chybět ve skupině Ligy mistrů.   Vidal nebyl zapojen do střetu Bundesligy kvůli svalovým problémům ..

Chelsea podporuje Jake Clarke-Salterovi k prvnímu týmu

15.09.2017

Jake Clarke-Salter, který byl s Chelseou od roku 2006, udělal v loňském roce svého staršího debutu, když nahradil Pedro v porážce Aston Villa 4-0 v Bluesu v Premier League.   19tiletý obránce byl poslán do pronájmu Bristolu Roversovi pro kampaň v letech 2016/17, kde se zúčastnil 13 zápasů pro League One.   Clarke-Salterová byla vyzvána, aby se letos v létě cvičila s hráči Chelsea na prvním místě v klubové tréninkové základně v Cobham..

Efrain Alvarez podepsal velkou výhru pro LA Galaxy

07.08.2017

Galaxie LA uzamkla jednu z jejich nejlepších vyhlídek v dohledné budoucnosti: Vysoce proslulý akademický hráč Efrain Alvarez oficiálně vstoupil do Los Dos fotbalové Dresy LA Galaxy, čímž byl 15letý nejmladší podpis v historii USL.   V minulých dobách byla Galaxie vinná tím, že dovolila, aby některé z jejich nejtalentovanějších produktů pro mládež sklouzly. 17tiletý Paul Arriola odmítl nabídku pro klub Club Tijuana. Haji Wright letěl po celé zemi..

Může Jose Mourinho porazit druhý sezónní syndrom?

02.08.2017

S trochou kontroverze byla trofeje nejspolehlivějším aspektem manažerské kariéry Jose Mourinho.   Už od doby, kdy převzal v Portu, byl jeho trofej překvapivý: od branky portugalské strany k ohromujícímu vítězství v lize mistrů vítězné v roce 2004, kdy vyhrál dva - ne tři, Jose - trofeje ve své první sezóně v Manchester United, vyhrál všude.   Jeden konkrétní trend, který vyniká jako nejpůsobivější. V každém ze svých pěti panů ..

SITE MAP
  • Kluby 2017-18
  • Dětské Kluby 2017-18
  • Národní tým 2018
  • Dětské Národní tým 2018
  • Dámské 2017-18