Košík je prázdný.

vstát, aby získali korunu od dvojnásobných vítězů Chelsea

09.09.2018 0
Kdyby to bylo kvůli náhodnému výčtu seznamu zápasů vypáleného počítačem nebo nápadného člověka s ostrým pohledem na drama, nemohl být pro Manchester City lepšího soupeře, který by čelil ve své zahajovací hře Super League žen sezóny než Chelsea.
 
Dvě nejvýznamnější klubové strany v angličtině fotbalu zahájí kampaň ve společnosti druhé. Stará rivalita se objevila při nejbližší příležitosti; nepřátelství pokračoval, vystřelily výstřely.
 
Nebude rozhodovat o tom, kde se stříbrná varianta WSL chystá v této sezoně, ale poskytne časnou indikaci toho, kdo drží horní ruku; zda Chelsea, loňská liga a pohár dvojnásobných vítězů, skutečně skončili v éře nadvlády města, nebo zda je strana Nicka Cushinga schopna znovu získat své místo jako vůdci balíčků.
 
Město získalo dvojnásobek v roce 2016, kdy Chelsea udělala v loňské sezóně, na konci stejné kampaně, ve které oba dosáhly poprvé v semi-finále Ligy mistrů, město ztrácí na eventuálních vítězích Lyonu, zatímco Chelsea Emmy Hayese z Wolfsburgu.
 
"Jsou to hry, které chcete," řekl Cushing, 33letý, který se do svého pátého ročníku stal šéfem města.
 
"Musíme hrát všechno dvakrát, ale nemůžete popřít, že hry proti Chelsea, zápasy proti Arsenalu, zápasy proti Barceloně, to jsou ty, s nimiž se na tom podíváte a tato cesta do Londýna, je to první příležitost opravdu vylepšuje naši autoritu v lize.
 
"Nemyslím si, že skutečnost, že Chelsea vyhrál dvojnásobnou minulou sezónu, je pro nás další motivací. Motivací pro nás je zapamatovat si, jak blízko jsme měli v minulé sezóně, aniž bychom nic vyhrál. V lize jsme skončili na druhém místě, dosáhli jsme semifinále FA Cupu a Ligy mistrů, stejně jako finále Ligového poháru a nezískali jsme žádnou z nich.
 
"Když jste v klubu, jako je Manchester City, musíte vždy usilovat o pokrok.
 
"Nemůžete vždy vyhrát - ale chceme být v této sezóně úspěšnější, než jsme byli minulý rok.
 
"Nebylo to úplné selhání, ale rozhodně jsme cítili, že se musíme vylepšit v několika oblastech a to je to, co se snažíme v této sezoně provádět. Byli jsme konkurenční v loňské sezóně, ale musíme dokončit sezonu tak silně, jak jsme ji začali. "
 
Ačkoli Chelsea bude opět svým hlavním soupeřům, společně s Arsenálem Cushing podezřívá, že se krajina mění a že se věci stanou ještě tvrdšími.